Fyzioterapie formou výjezdové péče u lidí se sníženou pohyblivostí, ale i u lidí, kterým je pohodlnější mít fyzioterapii v domácím prostředí.

Terapie je prováděna diplomovanými a vysokoškolsky vzdělanými fyzioterapeuty.

“Maminka je po úrazu se zády a nemá možnost zajít si sama pro pomoc.”

“Děda potřebuje veškerou péči v teple domova.”

Patříte-li i vy k podobným případům, kdy vaši milovaní potřebují fyzioterapeutickou pomoc, ale z určitého důvodu nemohou dojít do ordinace, výjezdová fyzioterapie bude tím správným řešením.

  • Není třeba opouštět pohodlí domova.
  • Vhodné pro kohokoliv.
  • Plnohodnotná péče jako v ordinaci.

RehabilitaceNaše výjezdová fyzioterapie zahrnuje dojezd až k vám domů, takže se nemusíte starat o dopravu. Obzvláště u lidí v důchodovém věku je to velké plus, protože objednání probíhá stejným způsobem, s tím rozdílem, že fyzioterapie přijde k zákazníkovi se vším všudy.

Naše služba výjezdové fyzioterapie je zaměřená především na důchodce a těžce raněné, kterým tato služba zajistí lepší dny.

Výjezdová fyzioterapie výrazně zvýší kvalitu života svou dostupností, pohodlím a vysokou kvalitou.

Jednou z vašich obav může být strach ze snížení kvality péče. Můžeme vás ujistit, že naše výjezdová fyzioterapie s sebou přiváží věškerou kvalitu naší ordinace. Fyzioterapeuté jsou studovaní a mají mnoho zkušeností. Navíc u vás doma vytvoří to správné prostředí pro vaše cvičení.

Výjezdová terapie v sobě kloubí lékařský a individuální přístup u vás doma. A pohodlí je zahrnuto i v objednání této služby. Stačí jen zvednout telefon a zavolat na naše číslo.